NVOW


Hierbij de complete uitslag van de Clubmatchwerkdag op zondag 22 mei 2022.

Schoonheid & Prestatie        logo NVOW

De winnaars per ras van Schoonheid & Prestatie (show, baanrennen & coursing), daaronder de winnaars van de Clubmatchwerkdag (alleen baanrennen & coursing).


















Afghaanse Windhond met Schoonheid & Prestatie










Plaats Nr Stamboomnaam Roepnaam: Tijd: Punten Jury A: Jury B: S&P Coursen: Totaal: Totaal S&P

1 336 Bharasseyduran Cloud Keeper (20.R) BT (Beetee) 30.70 4 5 4,5 5 9,5 13,5 18,5

2 307 Popovs Buzz Lightyear (19.R) Buzz 29.89 3 4 4,5 8 8,5 11,5 19,5

3 59 Popovs Bustopher Jones (13.R) Rhett 32.62 6 4,5 4,5 5 9 15 20

BOS 335 Bharasseyduran Be The One And Only (19.T) Ghighi 34.01 7 4 4,5 5 8,5 15,5 20,5

5 241 Bharasseyduran Ashiara (16.T) Shiara         35.26 7 5 5,5 6 10,5 17,5 23,5

6 66 Golddragon Dos Gardenias (20.T) Havana 33.76 7 3,5 3 10 6,5 13,5 23,5

7 334 Easy To Love Me Magnificus Amicum (19.R) Sultan gt 8 3,5 4 10 7,5 15,5 25,5

8 300 Popovs Pocahontas (19.R) Ella 31.71 5 na 50 5 50 55 60

9 38 Waru-Shah's Djamilah (12.T) Djamilah gt 8 na 50 10 50 58 68





gt=geen tijd=8 pnt na=niet aanwezig=50 pnt




















Saluki met Schoonheid & Prestatie










Plaats Nr Stamboomnaam Roepnaam: Tijd: Punten Jury A: Jury B: S&P Coursen: Totaal: Totaal S&P

1 293 Lubab Al Kadam Caamil Farho (21.R) Rafi 24.54 1 4 4,5 5 8,5 9,5 14,5

2 275 Lubab Al Kadam Boulus Nardous (17.R) Boulus 25.98 2 4 4 5 8 10 15

BOS 12 Arfriti La'iqa Najiha (18.T) Afriti 26.85 3 3,5 3,5 5 7 10 15

4 276 Ha'Mija Al Djiibaajah (13.T) Ha'Mija 24.44 1 4 4 6 8 9 15

5 274 Luban Al Kadam Bahiyya Narwa (17.T) Bahiyya 25.21 2 4 3,5 6 7,5 9,5 15,5

6 326 Min Ma-Sha Jayati Jamin (19.R) Jamin 24.91 1 3,5 4 7 7,5 8,5 15,5

7 102 Qariy Ruquayya Hadi el Basher (17.T) Qariy 26.21 3 4 4,5 5 8,5 11,5 16,5

8 65 Lubab Al Kadam Cabir Bahiyya (21.T) Cabir 26.76 3 4,5 5 5 9,5 12,5 17,5

9 277 Aadi Akim Elbaka Al Ahmar Sadelsund (17.R) Akim 23.82 1 4,5 4 8 8,5 9,5 17,5

10 233 Arshan Franky Barrymore (17.R) Faroh 26.99 3 4,5 5 6 9,5 12,5 18,5

11 103 Osooni Qidam Hadi el Basher (15.T) Qidam 29.19 6 7 7 6 14 20 26

12 114 Swala's Shouka (09.T) Shouka na 50 gb 50 7 50 100 107





gt=geen tijd=8 pnt gb=geen beoordeling=50 pnt




















Sloughi met Schoonheid & Prestatie










Plaats Nr Stamboomnaam Roepnaam: Tijd: Punten Jury A: Jury B: S&P Coursen: Totaal: Totaal S&P

1 339 Goteifa Kamar al Akbar (20.T) Tifa 24.97 1 3,5 4 1 7,5 8,5 9,5

BOS 306 Ganoosh Areen Ksar Ghilane (13.R) Noosh 24.51 1 4,5 4 6 8,5 9,5 15,5

3 322 Quetshadee Alanqa (19.R) Pentu 23.87 1 4 3,5 7 7,5 8,5 15,5

4 253 Ra'id Schuru esch Schams (16.R) Raid 27.41 2 4 4,5 6 8,5 10,5 16,5

5 115 Izaan Schuru-esch-Schams (12.R) Izaan 30.22 5 na 50 1 50 55 56

6 279 Ebenezer Ex Oriënte Lux (20.R) Ebenezer gt 8 na 50 10 50 58 68





gt=geen tijd=8 pnt na=niet aanwezig=50 pnt




















Azawakh met Schoonheid & Prestatie










Plaats Nr Stamboomnaam Roepnaam: Tijd: Punten Jury A: Jury B: S&P Coursen: Totaal: Totaal S&P

1 333 Tigidit Lagane (20.R) Lagane 26.71 1 3,5 4,5 1 8 9 10

2 337 Swala's Simmheart (20.R) Meurlin 27.56 1 na 50 6 50 51 57































Afghaanse Windhond Clubmatchwerkdag










Plaats Nr Stamboomnaam Roepnaam: Tijd: Punten Jury A: Jury B: Coursen: Totaal:



1 160 Indy Halinah El Iraja (18.T) Indy 32.73 6 4,5 4 8,5 14,5



2 245 Hamah Akhil El Iraja (16.R) Akhil 33.98 7 4,5 5 9,5 16,5



3 338 Jubilee Jemall Khamiel (21.R) Khamiel gt 8 na 50 50 58







gt=geen tijd=8 pnt na=niet aanwezig=50 pnt




















Saluki Clubmatchwerkdag










Plaats Nr Stamboomnaam Roepnaam: Tijd: Punten Jury A: Jury B: Coursen: Totaal:



1 45 Samahah Shafiq Ommar (19.R) Shafiq 23.78 1 4 3,5 7,5 8,5



2 164 Shalimar Petit Fleur (20.T) Shalimar 25.37 2 3,5 4 7,5 9,5



3 159 Hugo (20.R) Hugo 25.76 2 3,5 4 7,5 9,5



4 34 Valenka-Vinny v.'t Swartshof (16.T) Vinny 25.96 2 3,5 4 7,5 9,5



5 210 Euphoria van de Bruinbrand (13.R) Zuni 23.87 1 4 4,5 8,5 9,5



6 33 Valenthino-Vahid v.'t Swartshof (16.R) Valenthino 24.61 1 4 4,5 8,5 9,5



7 331 Bushra Bahabad Alhaya (18.R) Bushra 25.15 2 4 4 8 10



8 320 El-Ubaid's Camelot (21.R) Camalot 26.71 3 3,5 4,5 8 11



9 9 Tamirah v.'t Swartshof (14.T) Tamirah 27.94 4 4 4 8 12



10 217 Lubab Al Kadam Aroen (14.R) Reza 28.75 5 4 4 8 13



11 158 Emmy (19.T) Emmy 26.59 3 5 5,5 10,5 13,5



12 163 Yalameh Tariq Khan (20.R) Loekie gt 8 3,5 3 6,5 14,5



13 313 King Solomon's Hunters Shir Hashirim Asher Lishlomo (21.R) Job 27.82 4 6 5,5 11,5 15,5



14 36 Xavy Samahah v.'t Swartshof (18.T) Xavy gt 8 4,5 4 8,5 16,5



15 55 Samahah Sahar Arfeh (19.T) Sahar gt 8 4 4,5 8,5 16,5



16 321 El-Ubaid's Amadeus (20.R) Amadeus 29.59 6 7 7 14 20



17 328 Sarabi Queen of PrideRock (21.T) Sarabi gt 8 gb 50 50 58







gt=geen tijd=8 pnt gb=geen beoordeling=50 pnt




















Azawakh Clubmatchwerkdag










Plaats Nr Stamboomnaam Roepnaam: Tijd: Punten Jury A: Jury B: Coursen: Totaal:



1 332 Hiddekel Gayeri (16.R) Gayeri 25.64 1 3,5 4 7,5 8,5



2 266 Swala's Samburu (16.R) Sam na 50 na 50 0 50







na=niet aanwezig=50 pnt






















Niet NVOW rassen Clubmatchwerkdag










Plaats Nr Roepnaam: Tijd: Punten Jury A: Jury B: Coursen: Totaal:




1 329 Lexi 21.61 50 25 25 50 100




2 134 Rosita 32.95 50 25 25 50 100




3 247 Blue gt 50 25 25 50 100



















Copyright © NVOW. All Rights Reserved. Designed by Albert @ N.V.O.W.
Gevestigd te 's-Gravenhage - Opgericht in 1935 - lid van de Raad van Beheer op Kynologisch Gebied in Nederland.